Tko je Hadji Issa Moustapha?
Izvan redovnog prijelaznog roka, baš 'kao grom iz vedra neba', stigla je vijest kako je novi igrač HNK Gorica Kamerunac Hadji Issa Moustapha. Riječ je o 22-godišnjem stoperu, koji je potpisao ugovor na tri godine.
Moustapha je ove sezone igrao za armenski Ararat Yerevan, ali je od siječnja ove godine slobodan igrač i bez ugovora. Uprava turopoljskog prvoligaša odlučila mu je dati priliku, a ugovor na tri godine znači i veliko povjerenje u njegove obrambene kvalitete.
Jedno vrijeme proveo je i u belgijskom Beverenu, za kojeg je upisao 22 nastupa: "Doveli smo igrača koji se profilom savršeno uklapa u naše potrebe. Vjerujemo da će Moustapha brzo uhvatiti ritam i biti važan dio naše obrane."
Moustapha je fizički dominantan stoper, a možemo pretpostaviti da je dobar u igri glavom, s obzirom na to da je visok 188 centimetara, ali na nekim snimkama se vidi i da je tehnički solidno potkovan.
Teško da će debitirati u petak protiv Lokomotive, od 15.30 na goričkom Gradskom stadionu, ali iduće srijede u Osijeku kod Vukovara već bismo ga mogli vidjeti u sastavu.
Još jedan Carevićev 'ljubimac' iz šibenskih dana preselio u Goricu
Od brojki do projekata: Gradonačelnik predstavio rezultate, rasprava o proračunu podijelila vijećnike, Savjet mladih prvi put bez politike
Zgrada velikogoričkog Doma zdravlja u lipnju kreće u obnovu!
Aktualac: Od vrtića do staračkog doma, od komunalnih radova do mogućeg razdvajanja najveće gradske četvrti
Grozdovci obilježili jubilej: Na skupštini povodom 25 godina djelovanja uručene zahvalnice, diplome i priznanja
Turopoljski skauti na tronu: "Panjevi" pobjednici Državne izviđačke olimpijade