Rukometaši Gorice na oproštaju od sezone igraju za Josipa Filipovića!
Rukometaši Gorice u subotu 1. lipnja od 18 sati u Gradskoj sportskoj dvorani igraju posljednju ovosezonsku utakmicu.
Već ranije su osigurali premijerligaški opstanak, nedavno su i potvrdili titulu pobjednika Lige za ostanak, a protiv labinskog Rudana žele se na najbolji mogući način oprostiti od ove sezone.
Cilj je pobjeda, sedma u nizu, no, utakmica ima i plemeniti cilj, prikupiti sredstva za liječenje Josipa Filipovića.
Za Josipa su već ovog proljeća igrali nogometaši Gorice, a sad je stigao i red na rukometaše.
Cilj humanitarne akcije je prikupiti dovoljno sredstva kako bi Josip mogao otići na neophodne terapije poslije teške nesreće i ozljede vratne kralježnice koju je doživio prošlog ljeta...
Ulaznice po cijeni od 20 kuna mogu se u pretprodaji kupiti u Caffe baru Rojc i Caffe baru Time Out, u sklopu Gradske dvorane te neposredno prije početka utakmice na ulazu.
Rukometna fešta s humanitarnom i plemenitom akcijom neka vam u subotu bude uvertira u Noć borilačkih sportova, koja se 1. lipnja od 20.30 sati održava u Parku dr. Franje Tuđmana.
Carević okuplja goričke nogometaše, vjeruje da će Vatreni protiv Paname biti pravi: Budimir bi trebao doći do izražaja...
Mlada nada Gorice na pripremama za Europsko prvenstvo u Walesu: Luka Vrzić na popisu izbornika Oreščanina
Velikogorički sedmaš Mijo Novak osvojio broncu na Matematičkoj olimpijadi u Rumunjskoj
Velika nedjeljna završnica Gorica Opena: Vrhunska odbojka na pijesku na terenima kod Betonca!
Velika Buna pobjedom nad Šiljakovinom krenula u obranu naslova, u nedjelju se igra u Donjem Hruševcu i slavi Dan mjesta
Velikogorička priča o Kristini Ivatović i o društvu koje okreće glavu kada to ne bi trebalo