Pralas ušao s klupe i odmah usmjerio Gradiće prema pobjedi, Hajduk u finišu dokrajčio goste iz Slunja

12.04.2021. / Damir Žbulj

Nogometaši Gradića 2:0 pobjedom nad Slunjom u 21. kolu 4. NL Središte Zagreb probili su se na treću poziciju ljestvice, preskočivši Zagreb i Dinamo iz Odranskog Obreža, koji su u međusobnom dvoboju odigrali bez pobjednika i postignutih golova.

Bez poraza je ekipa Gorana Jelavića još od studenog prošle godine i gostovanja u Hrastju, a u nastavku sezone Gradići su ostvarili pobjede nad Tondachom iz Bedekovčine i Banovcem iz Gline, krajem ožujka remizirali su na gostovanju kod Save Strmec, a u posljednja dva nastupa sredili su Sutlu Laduč i sada Slunj.

Iako, nije im bilo lako u posljednjem nastupu. U 58. minuti promašili su kazneni udarac, ali se kao spasitelj ukazao Stjepan Pralas. U igru je ušao umjesto Abazija u
71. minuti, a sam dvije minute kasnije probio je gostujuću obranu.

U finišu sudačke nadoknade Igor Hajduk postavio je konačni rezultat.

NK GRADIĆI: Ivan Zagorac, Filip Turkalj, Leo Đuđić, Hrvoje Krstanović, Igor Cindrić, Toni Borovac (Marko Župetić 84'), Jurica Brdek (Josip Hrženjak 77'), Armin Abazi
(Stjepan Pralas 71'), Filip Božić (Luka Krstanović 67'), Igor Hajduk, Ante Radoš.

Na drugom mjestu ljestvice s 47 bodova je Lukavec, koji je remijom protiv Zeline izgubio korak s vodećim Ravnicama.

U idućem kolu Gradići gostuju kod Stubice, Lukavec igra doma protiv kutinske Moslavine, Dinamo iz Odranskog Obreža igra kod Zeline, a Odra dočekuje Tondach.