Lukavcu trebala tri igrača više i penal u završnici za bod protiv Zeline

10.04.2021. / Damir Žbulj

Nogometaši Lukavca nisu na svom travnjaku uspjeli svladati Zelinu, iako su na kraju imali tri igrača više, uspjeli su tek u završnici iz penala zabiti za konačnih 1:1.

Gosti su poveli nakon prvih pola sata igre, Ivan Garić je bio strijelac.

Bezuspješni su bili napadi Lukavca sve do sam završnice...

Prvo je u 72. minuti zbog druge javne opomene Zelina ostala bez isključenog Mašića, dok je u 86. minuti Yansane također dobio drugi žuti karton.

Ipak, na ulasku u sudačku nadoknadu Ovčar je na gol liniji rukom spriječio zgoditak, zaradio izravni crveni karton, a kapetan Luka Borković s bijele točke postavlja konačni rezultat.

NK LUKAVEC: Nino Martin Luter, Marijan Grdenić, Domagoj Lagundžija (Niki Orešković 58'), Mario meter (Petar Gudelj 61'), Marko Grdenić, Benito Elez (Albert Valentinčić 58'), Luka Borković, Josip Grdenić, Matija Ezgeta (Ivan Krpečanec 10'), Dino Konjevod (Marin Tuka 76'), Matej Puntarić. Trener: Slaven Batovanja-Gičev.

U subotu je još Dinamo u Odranskom Obrežu odigrao bez pobjednika i postignutih pogodaka sa Zagrebom.

U nedjelju Gradići dočekuju Slunj, a Odra gostuje u Hrastju kod Croatije.