Odra slavila u Meštrici
Protekle nedjelje na igralištu Meštrice u Gornjoj Lomnici održan je prvi turnir prstića u organizaciji Nogometnog kluba Meštrica i Škole nogometa M9, koju je ovog ljeta pokrenuo Igor Mostarlić koji je i rukovodio cijelim turnirom koji je okupio deset momčadi.
Najuspješnijima na kraju su se pokazali mališani Odre koji su u finalnom susretu s 3:0 porazili Vinogradar. Treća je bila HNK Gorica čiji su igrači u dvoboju za broncu svladali Lomnicu. Nagrade i priznanja najboljim momčadima uručivali su Dražen Došen i Boris Dijanežević, koji će u narednom vremenu zajedno s Mostarlićem raditi s najmlađim kategorijama u Meštrici.
Najbolji pojedinci turnira bili su; najbolji strijelac Domagoj Jukić (NK Odra), najbolji vratar Fabija Jančić (NK Lomnica) i najbolji igrač Anto Kalauz (NK Vinogradar).
Rijeka najbolja u Vukovini na Memorijalu Dag Injić: Cijeli dan su se nadmetale sreća i tuga...
Uzbudljiv početak sezone: Gradići preokretom u nastavku dobili Jelačić, Holić zabio u završnici za slavlje Lukavca
Carević: Nisam nikad bio u ovakvoj situaciji, nije lako...
Slikarica iz Velike Mlake Dinka Grlić predstavlja izložbu „Ritam prirode u lirskoj apstrakciji“: „Priroda je uvijek bila inspiracija umjetnicima, a danas ona nestaje“
FOTO Jubilej vatrogastva u Šćitarjevu: DVD proslavio 100. obljetnicu djelovanja
U ponedjeljak bez struje u Kolarevoj, u utorak u Kučama