Novi sjajni rezultati mladih nada velikogoričkog karatea!
Karate klub Velika Gorica nastavlja nizati odlične rezultate. Na trećem turniru nove sezone održanom u Karlovcu velikogoričke predstavnice i predstavnici osvojili su čak pet zlata i ukupno 14 medalja, nastupivši u mlađem natjecateljskom sastavu, bez nekolicine vrsnih boraca.
"Iznimno smo ponosni na medalje u ekipnom dijelu natjecanja gdje smo osvojili dva zlata i jedno srebro, te pokazali da od ovog uzrasta očekujemo zasigurno puno dobrih rezultata u budućnosti," poručili su iz KK Velika Gorica.
Ekipe učenica (Braica, Kirinić, Kučan) i učenika (Potočki, Tačković, Vuković, Huzjak) osvojile su najsjajnije odličje, baš kao i Katja Braica (učenice -40kg), Mihael Potočki (učenici -34kg) te Ivan Ivelj (ml.kadeti -41kg), u pojedinačnoj konkurenciji.
Srebrna je bila ekipa mlađih kadeta (Kaurin, Ivelj, Tačković) te David Lovrinović (ml.učenici -34kg), Luka Tačković (ml.kadeti -36kg) i Julija Dundović (ml.kadetkinje -55kg).
S brončanom medaljom oko vrata u Veliku Goricu su se vratili Vito Hulina (ml.učenici -30kg), Emanuel Dundović (ml.učenici -30kg), Luka Tačković (učenici -38kg), Lucija Kirinić (učenice -32kg), Ema Novak (ml.kadetkinje -55kg).
Uskoro naše najbolje borce očekuje veliki Croatia Open turnir u Rijeci.

Galerija slika
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"
Patrik Lončar, Matej Turković i Lejla Lea Kajfeš zaslužili bronce na jakom G1/E1 BiH Openu u Sarajevu: Svi su pokazali iznimnu borbenost i želju!