Nezaustavljivi Udarnik zaledio Karlovčanke na 'minus 14'

06.11.2022. / Damir Žbulj

Sjajan rukometni vikend za naše klubove, nakon velikog europskog slavlja rukometaša Gorice u Češkoj i prolaska u iduće kolo EHF Europskog kupa, zaokružile su rukometašice Udarnika, koje su na svom terenu bile uvjerljive protiv Karlovca, u sedmom kolu 2. HRL Zapad.

Udarnice su ponovno deklasirale svoje suparnice, a na kraju su pobijedile s ogromnih 14 golova razlike!

U otvaranju utakmice već je bilo jasno u kojem smjeru ide ovaj dvoboj, a na poluvremenu je bilo 21:10 na semaforu.

U nastavku su igračice Darija Zrnića samo nastavile bez milosti puniti mrežu suparnica, a rezultat se zaustavio na impresivnih 36:22.

Bernarda Mostarlić i Diana Vincek su predvodile, svaka s po sedam postignutih golova, dok su Magdalena Jurić i Nera Butković dodale po četiri. Lana Vrdoljak i Nikolina Laco bile su triput precizne, Ela Bajkuša i Nika Horvat dodale su po dva pogotka, a jednom su mrežu suparnice pogađale Franka Gvardiol, Anja Haramina, Iva Štefan i Ana Jozinović. Svoj doprinos dale su i vratarke Lea Krznar i Lena Dunđerović, kao i Anja Jambrešić i Lana Vrabelj.

Kod poraženih bolja od ostalih Kristina Vuković s deset golova.

Zanimljivo, Udarnice su promašile oba sedmerca koja su imale na ovom susretu, ali nije to naravno imalo utjecaja na ishod.

Na ljestvici je Udarnik na drugom mjestu, s pet pobjeda i dva remija, dok vodeći Rudar ima svih sedam pobjeda.

U idućem kolu na rasporedu je gostovanje kod Trešnjevke, a onda je za 19. studenog veliki derbi trenutno dvije prvoplasirane ekipe, koji će sigurno na tribinu Gradske sportske dvorane privući velik broj velikogoričkih ljubiteljica i ljubitelja rukometa.