Mlade nade goričkog iTeama na turniru u Sisku, idući tjedan počinju treninzi na vanjskim terenima
Dobar nastup imale su mlade snage goričkog tenisa na turniru u Sisku, u organizaciji ŠK Ivanić. Bio je to 1. HTS županijski turnir za djevojčice i dječake do 14 godina, a TK iTeam VG predstavljalo je devet igrača i igračica...
"Odlično su se zabavili! Naravno, kako se ipak radi o turniru spomenut ćemo i njihove plasmane, iako nam to nije primarno, već razvoj u zdrave i dogovorne ljude," istaknuo je trener Miha Troha.
Marta Kovačević je bila finalistica 'zlatne skupine', Dominik Omazić je osvojio prvo mjesto u 'srebrnoj skupini', dok su Kiara Brestovec i Ivano Kos ušli u polufinale 'srebrne skupine'.
Natali Medanović je osvojila prvo mjesto 'brončane skupine', Gabrijela Babić je stigla do polufinala 'brončane skupine', dok je Lucija Ešegović bila prva u 'žutoj skupini', a David Pohorelyi je stigao do polufinala.
"Istaknut ću i Stjepana Grdenića, dečka koji trenira dva tjedna i koji je odmah hrabro 'uletio u vatru'. Ovaj put je ostao bez medalje, ali samo hrabro dalje," poručio je Troha pa dodao: "Čestitke pobjednici turnira Samanti Viktoriji Kecerin i svim sudionicima, ali hvala i organizatoru!"
Sljedeći tjedan počinju treninzi na vanjskim terenima pa se možete javiti u tenisku školu za sve uzraste, na adresi Stjepana Tomaševića 21.
Galerija slika
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"
Patrik Lončar, Matej Turković i Lejla Lea Kajfeš zaslužili bronce na jakom G1/E1 BiH Openu u Sarajevu: Svi su pokazali iznimnu borbenost i želju!