Leon Gaspić, Ivan Vidaković i Jakov Blažina zlatni u Vukovaru, Petar Mika zaslužio tri srebra!
Plivački klub Gorica imao je odličan nastup na petom izdanju Otvorenog prvenstva Vukovarsko-srijemske županije, gdje je naš grad predstavljalo 14 natjecatelja, deset plivača i četiri plivačice. U konkurenciji brojnih klubova iz cijele Hrvatske i regije ostvareni su zapaženi rezultati, postavljeni su i neki osobni rekordi, a osvojeno je i nekoliko vrijednih odličja...
Zlatni su na ovom mitingu u Vukovaru bili Leon Gaspić, Ivan Vidaković i Jakov Blažina, dok je Petar Mika u tri različite discipline osvojio tri srebra. Vidaković je osvojio i jedno srebro, dok je Gaspić zaslužio i jednu broncu.

Boje goričkog kluba još su uspješno branili i Stela Šabić, Lucija Britvec, Dora Janjatović, Katja Zagorac, Luka Hunjak, David Fakleš, Filip Ćućuz, Marko Steinburg, Matej Šaban i Josip Pavunčec, a natjecanje u Vukovaru je poslužilo i kao odlična provjera forme za nastavak sezone.

"Čestitamo svim našim natjecateljima na trudu, borbenosti i odličnom predstavljanju kluba! Posebno nas veseli velik broj isplivanih osobnih rekorda i napredak naših mlađih plivača," pohvalili su se iz PK Gorica, uz zahvalu Zajednici sportskih udruga.
Galerija slika
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"