Kraj pobjedničke serije u derbiju s Dinamom: Lukavec s igračem više tek u finišu spasio bod

27.09.2020. / Damir Žbulj

Svakoj seriji jednom dođe kraj pa tako i onaj nogometaša Lukavca, koji su nakon šest uzastopnih pobjeda odigrali 2:2 u derbiju s Dinamom iz Odranskog Obreža.

Domaćin je s igračem više primio dva pogotka, ali je na kraju ipak uspio doći do vrijednog boda.

Dinamovac Lovro Šimić uspio je u nešto manje od prvih pola sata skupiti dvije javne opomene, ali to nije pokolebalo njegove suigrače, koji su preko Josipa Ćorića i Peje Pejića u narednih desetak minuta iznenađujuće došli do velike prednosti.

Ivan Kaurin je u finišu prvog dijela smanjio zaostatak, a napadi ekipe Slavena Batovanje u drugom dijelu urodili su plodom tek u 90. minuti, kad je Hrvoje Humeljak zabio za konačnih 2:2.

Lukavec je ovim rezultatom stigao do 19. boda, ali i ostao bez vrha ljestvice, vodeće su sada Ravnice bodom prednosti. Gradići su uvjerljivom 5:1 pobjedom kod Rugvica Save na trećem mjestu s tri boda zaostatka za liderom, a 17 bodova ima Dinamo iz Odranskog Obreža.

U idućem kolu Gradići dočekuju Odru, a Lukavec bi trebao gostovati kod Croatije u Hrastju.

NK LUKAVEC: Stjepan Sučić, Marijan Grdenić, Marko Grdenić, Luka Kovačić, Hrvoje Humeljak, Luka Borković, Ivan Kaurin (Marko Cimeša 58'), Josip Grdenić, Matija Ezgeta, Petar Gudelj (Ivan Krpečanec 46'), Matej Puntarić. Klupa: Mijo Jandriš, Valentin Borković, Fran Matić, Marin Tuka, Benito Elez.

NK DINAMO OO: Zlatko Šolčić, Domagoj Halama (Luka Budiščak 90'+4), Karlo Rebernjak (Ivan Fabijanec 67'), Vladimir Vinković, Ivan Jurač, Ivan Batinić, Lovro Šimić, Danijel Savičić, Pejo Pejić (Robert Bošnjak 88'), Mamadou Papa Seck, Josip Ćorić. Klupa: Karlo Krajina, Antonio Lukić, Tomislav Janječić, Stipe Jurilj.