Hat-trick Brazilca Cruza u preokretu 'Žutih' protiv 'Crvenih'

08.01.2022. / Damir Žbulj

Nogometaši Gorice zaključili su prvi tjedan priprema za nastavaka sezone međusobnom utakmicom u skraćenom formatu.

Poluvrijeme je trajalo 25 minuta, a 'žuti' su pobijedili 'crvene' rezultatom 3:2, uz hat-trick talentiranog mladog Brazilca Caio da Cruza.

U pobjedničkoj ekipi igrali su Banić - Doka, Steenvoorden, Marjanović, Musa - Suk, Šroler - Delfi, Cruz, Dvorneković i Jurić, a priliku su još dobili Brodić i junior Vinko Skrbin.

Za poražene su nastupili Kotarski - Mitrović, Ćurić, Jovičić, Keita - Babec, Golubickas - Benito, Kalik, Matar i Stojanovski, dok su s klupe ušli juniori Patrik Jug i Luka Brlek.

Žuti su gubili 2:1 sve do same završnice, ali je tada Cruz isprovocirao dvije pogreške Kotarskog i tako kreirao preokret za slavlje.

Za 'Crvene' su zabili Stojanovski i Patrik Jug, koji se proslavio spektakularnim pogotkom.

Goričani s treninzima nastavljaju u ponedjeljak, a u petak igraju pripremnu utakmicu protiv slovenskog prvoligaša Radomlja.

(Foto: HNK Gorica)