Gorica 'pomela' Bistru za polufinale županijskog Kupa
U unaprijed odigranoj utakmici četvrtfinala Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije Gorica je bila sigurna na gostovanju kod četvrtoligaša Bistre s 3:1.
Deaconu Ronaldo je načeo mrežu suparnika već u četvrtoj minuti, pola sata prije kraja zabio je Miya, dok je u 74. minuti treći gol za Goricu postigao Cherif Ndiaye.
Trener Jakirović dao je priliku igračima iz drugog plana te Cherifu i Marini koju mu zbog kartona neće biti na raspolaganju za dvoboj s hajdukom u subotu na Gradskom stadionu.
Na vratima je u početnom sastavu bio Ivan Čović, u obrani su igrali Musa, Ljubisavljević, Moro i Krizmanić u veznoj liniji bili su Marina, Miya, Ronaldo, Šroler i Špičić dok je u špici bio Ndiaye. Na klupi su bili Veriga, Mchedlishvili, Maslowski, Maloča, Dvorneković i Čabraja.
U preostalim susretima Zelina dočekuje Kurilovec, a Lukavec je domaćin Vrbovcu 7. svibnja, dok je dan kasnije na rasporedu dvoboj u Hrastju između Croatije i Dugog Sela.
(Foto: NK Bistra)
Carević okuplja goričke nogometaše, vjeruje da će Vatreni protiv Paname biti pravi: Budimir bi trebao doći do izražaja...
Mlada nada Gorice na pripremama za Europsko prvenstvo u Walesu: Luka Vrzić na popisu izbornika Oreščanina
Velikogorički sedmaš Mijo Novak osvojio broncu na Matematičkoj olimpijadi u Rumunjskoj
Velika nedjeljna završnica Gorica Opena: Vrhunska odbojka na pijesku na terenima kod Betonca!
Velika Buna pobjedom nad Šiljakovinom krenula u obranu naslova, u nedjelju se igra u Donjem Hruševcu i slavi Dan mjesta
Velikogorička priča o Kristini Ivatović i o društvu koje okreće glavu kada to ne bi trebalo