Druga uzastopna pobjeda Gradića

19.11.2018. / Sportska redakcija

Kako stvari stoje, novi vjetrovi zapuhali su u četvrtoligašu iz Gradića, koji je ostvario drugu uzastopnu pobjedu. Nakon što su minule nedjelje na svom terenu s minimalnih 1:0 porazili Mladost (Z), u pretposljednjem jesenskom kolu na gostovanju u Karlovcu kod bivšeg prvoligaša Karlovca 1919 Gradići su slavili s 3:2.

Vodstvo Karlovca preko Šteafančića, Gradići su preokrenuli zahvaljujući Abaziju i Župetiću te su od 62. minute bili u vodstvo. Domaćine u igru vraća Pausić u 73., no tri minute prije posljednjeg sučevog zvižduka Gradići iz kontre zahvaljujući Štefneru dolaze do trećeg pogotka i prve ovosezonske pobjede na gostujćim terenima.

Novi predsjednik Želimir Matičević mandat je započeo uspješno, no pred njim i cijelom Upravom još je dosta posla. No, dvije pobjede vratile su optimizam i atmosferu te se sada s nestrpljenjem očekuje nedjelja i dolazak Segeste koju s klupe predvodi bivši trener Gradića, Zoran Tomčić.