Provala u automobil u Cvjetnom naselju: 62-godišnjak ostao bez naočala i dokumentacije za izgradnju kuće
Zadnjeg dana travnja u Cvjetnom naselju provaljeno je u osobno vozilo u vlasništvu 62-godišnjeg Velikogoričanina koji je tom prilikom ostao bez naočala, ali i vrijedne dokumentacije.
Policija je utvrdila da je još uvijek nepoznati počinitelj prikladnim alatom polomio ležište bravice na vratima vozila te zaokretanjem iste vrata otvorio pa izvršio krađu jednih sunčanih naočala te plastičnog etuija, a sve se odigralo između 17:30 i 22:30 sati.
Šteta iznosi oko 1000 kuna, no za vlasnika je zapravo mnogo veća jer je u otuđenom etuiju bila dokumentacija vezana za izgradnju njegove kuće.
Iz velikogoričke policije i dalje upozoravaju da se torbe, novčanici i ostale vrijedne stvari ne drže na vidljivim mjestima jer se time, kako kažu, sprečava počinitelja u odabiru vozila za izvršenje kaznenog djela.
Počinje ljetno radno vrijeme Policijske postaje Velika Gorica
Počinje tjedan radionica u Kučama: Prijavite djecu na kuhanje, STEM i likovnu radionicu
Galović s nova dva komada odveo Donji Hruševec do pobjede nad 'njegovim' Dubrancem: U nedjelju Breška liga stiže na Petrovo u Šiljakovini
34 godine i 336 dana!
Fenomenalna Nina Vuković na Hanžeku srušila osobni rekord: U Grčkoj osvojila titulu prvakinje Balkana, u Zagrebu se približila magičnoj granici od dvije minute
Maloljetnik teško ozlijeđen nakon pada s bicikla u Zagrebačkoj