Novi slučajevi zaraze, u gradu ukupno šest osoba pozitivno na koronavirus
                26.03.2020.  /  Petar Brnada
            
            
            Velika Gorica bilježi ukupno 6 pozitivnih na koronavirus, izvijestili su jutros iz Stožera Civilne zaštite Grada Velike Gorice.
Prema jutrošnjim podacima Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije – epidemiološka služba, u Velikoj Gorici je ukupno 6 osoba pozitivno na koronavirus. Dvije osobe, o kojima smo još jučer izvijestili, nalaze se u kućnoj izolaciji, a nove četiri osobe na bolničkom liječenju. Od toga su dvije osobe srednje, a dvije starije životne dobi.
-Apeliramo na sve građane da budu odgovorni i drže se propisanih mjera kako bismo zajedno spriječili nekontrolirano širenje zaraze koronavirusom- naglasili su još jednom iz Stožera.
            Zadnje objavljeno
            
            
                
        
                
        
    
        
    
        
    
        
    
        
    
        
    
        
    
            
            
        
    
        
    Bizarni autogolovi i hladnokrvna egzekucija za prekid crnog prvenstvenog niza i uvjerljivo slavlje nad Lokosima!
        
    Slavlje Turopolja u Gornjoj Lomnici, Mladost u Obrezini 'razmontirala' imenjaka iz Klinča Sela, Dinamo prekinuo niz poraza u Novom Čiču
        
    Nakon isključenja Daniela Brajkovića: Posavec u nastavku 'utrpao' Kupi tri komada i juri prema 'jesenskoj tituli'
        
    Klub žena Pokupsko proveo projekt „Što nam pčela daje”: Učenici osnovne škole učili o važnosti ovih vrijednih životinja
        
    „Sigurna vozačka dozvola” u Srednjoj strukovnoj školi: Učenici zaigrali kviz znanja o prometu, isprobali „pijane naočale”, a najbolji će besplatno u autoškolu!
        
    Timbar otvorio poglavlje zdrave brze prehrane: Obiteljski recept, domaće namirnice i pizza koja vraća u djetinjstvo