Tri medalje za plesače iz 'Akrobatskog rock'n'roll kluba Gorica' na 2. Kupu Hrvatske: Bliži se najvažnije natjecanje sezone

02.11.2021. / Petar Brnada

Na 2. Kupu Republike Hrvatske u akrobatskom rock and rollu, održanom u nedjelju u Slavonskom Brodu, velikogorički klub "Akrobatski rock'n'roll klub Gorica" s natjecanja se vratio bogatiji za tri medalje.

Zlatnu medalju osvojila je formacija "Lollipop" u kategoriji Malih formacija 3, a ovo im je druga uzastopna medalja za 1. mjesto. Srebrnu medalju osvojila je formacija "Mustre" u kategoriji Velike formacije 1. Curama iz formacije je ovo također druga uzastopna srebrna medalja. Srebrnu medalju osvojile su i cure iz formacije "Bubblegum" u kategoriji Ženskih juniorskih formacija.

Na natjecanju je nastupila i formacija "Spirit" koja je zauzela 4.mjesto u kategoriji Velike formacije 1 te formacija "Butterfly" koja je zauzela 7. mjesto u finalu Malih formacija 2.

-Ovi rezultati pokazatelji su velikog truda koji ulažu natjecatelji i njihovi treneri, a pred njima su još tri natjecanja do kraja godine. Jedno od tih natjecanja je i ono najvažnije u sezoni, a to je Prvenstvo Republike Hrvatske koje se treba održati ovog prosinca u Zagrebu. Natjecateljima želimo puno sreće i da se vrate s natjecanja s još više medalja- kažu iz kluba.

Svi zainteresirani za treniranje akrobatskog rock'n'rolla više informacija mogu pronaći na stranici kluba www.arrk-gorica.hr ili na broj 098/802-932. Treninzi u ARRK Gorica održavaju se u OŠ Nikole Hribara pod stručnim vodstvom magistara kineziologije, dugogodišnjih reprezentativaca Akrobatskog rock'n'roll-a i prilagođeni su svakom uzrastu posebno.

Tri medalje za plesače iz 'Akrobatskog rock'n'roll kluba Gorica' na 2. Kupu Hrvatske: Bliži se najvažnije natjecanje sezone Tri medalje za plesače iz 'Akrobatskog rock'n'roll kluba Gorica' na 2. Kupu Hrvatske: Bliži se najvažnije natjecanje sezone Tri medalje za plesače iz 'Akrobatskog rock'n'roll kluba Gorica' na 2. Kupu Hrvatske: Bliži se najvažnije natjecanje sezone Tri medalje za plesače iz 'Akrobatskog rock'n'roll kluba Gorica' na 2. Kupu Hrvatske: Bliži se najvažnije natjecanje sezone