Raspjevani Dječji susreti u Velikoj Mlaki
07.05.2018. / Redakcija
U osnovnoj školi Velika Mlaka jučer se održao 11. Dječji susret. U Velikoj Mlaki nastupili su mali folkloraši iz turopoljskih društava ali i iz daljih krajeva.
-Hvala dragim prijateljima - djeci iz raznih KUD-ova koja su danas plesala i pjevala na 11. Dječjim susretima u Velikoj Mlaki. Prekrasno se bilo družiti s vama. Kroz folklor pokazali smo ljepotu naših krajeva. Hvala KUD-u iz Donje Lomnice, Veleševca, Bratine, Ščitarjeva, Vugrovca i Velike Mlake na sudjelovanju- kazali su iz KUD-a Velika Mlaka.
(Foto: OŠ Velika Mlaka)
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Nova odličja za Pinky: Nika Antolčić U-14 prvakinja Hrvatske, bronce osvojili Ema Kužir, Monika Šoljić i Andrej Gavrilović
Dani Lukavca i župna svetkovina uz folklorijadu, prezentaciju vatrogastva, druženje i koncert KUD-a Stari grad
U Dječjem vrtiću Žirek obilježen Svjetski dan higijene ruku uz edukaciju i donacije za najmlađe
Za razvoj infrastrukture na ruranim područjima Zagrebačka županija izdvojila milijun eura
Treći uzastopni poraz Kurilovca: Cerjak zabio za slavlje Dinama na Udarniku
Mrva u Podgorici do nove medalje: Hrvatsku u Crnoj Gorici predstavljali i Marija Sečenj, Marko Vračan i Lorena Rinčić