Folklor, besplatni gulaš i zabava na Srpanjskim susretima
Kulturno-umjetničko društvo Ščitarjevo poziva na 13. Srpanjske susrete koji će ove subote okupiti sedam folklornih društava.
Tradicionalna manifestacija u Ščitarjevu počinje u subotu, 30. lipnja, u 18 sati, a pod velikim šatorom predstavit će se sedam društava i Udruga Mali prijatelji. Bit će to prilika da i KUD Ščitarjevo pokaže svoje koreografije iz ove sezone nastupa, ali i da publika vidi folkloraše iz drugih krajeva.
Na 13. Susretima nastupaju KUD Potočanka iz Potoka, KUD Krenica iz Gale, zatim MKD Ohridski biseri iz Slovenije, KUD Slavko Kolar iz Palešnika, KUD Rodna gruda iz Dugog Sela
KUD Stari grad iz Lukavca, Udruga "Mali prijatelji" iz Ščitarjeva te domaćini.
Nakon folklornog dijela programa slijede gosti iznenađenja, a organizatori su i ove godine pripremili sve za dobar gulaš koji će se dijeliti besplatno, posjetitelji su samo dužni na kraju dana zaplesati uz Bacardy ben.

Rakarje ne zaboravlja Juru: Memorijalni turnir već petu godinu zaredom, prijavite ekipu!
"Family R" u Buševcu: Dirljiva obiteljska priča o izazovima modernog doba na kazališnim daskama Doma kulture
Humanitarka za Brzog: On je čudo, borac, junak i svaki dan pokazuje da ljubav sve pobjeđuje
Održivi turizam kao temelj budućnosti: Kako Zagrebačka županija pretvara očuvanje okoliša u razvojnu priliku
HEP Toplinarstvo zaključuje sezonu grijanja!
Centar za odgoj i obrazovanje u obnovi: Prostor se prilagođava, ugradit će se dizalo, otvorit će se i radna mjesta