Mraclin, Lomnica, Lukavec i Odra na turniru kod Meštrice
NK Meštrica iz Gornje Lomnice u subotu na svom terenu organizira jednodnevni seniorski turnir, na kojem će nastupiti i Odra, Lukavec, Lomnica i Mraclin.
U 13 sati na užareni travnjak izlaze Odra i Mraclin, dok će Lukavec i Lomnica igrati od 14.30 sati.
U 16 sati odigrat će se prijateljska utakmica Meštrice i Mladosti Donji Dragonožec.
Utakmica za treće mjesto turnira na rasporedu je od 17.30 sati, dok je finale u 19 sati.
"Nadamo se da ćete doći i podržati dečke, osvježiti se i družiti s ekipom," poruka je iz NK Lukavca, prijateljskog kluba Meštrice.
Lukavec je ozbiljno krenuo s pripremama za novu sezonu u 4. NL Središte Zagreb, koja počinje 22. kolovoza. U posljednjem pripremnom okršaju, golovima Haitema i Luke Borkovića u prvih desetak minuta, svladan je drugoligaš iz zagrebačke Dubrave.
-->> Lukavec sezonu otvara doma, Gradići gostuju u Glini
Veliki spektakl Lukavec očekuje 5. kolovoza u dvoboju trećeg kola Kupa NSZŽ doma protiv prvoligaša Gorice, dok će prije početka prvenstva odigrati još utakmice sa Slogom Gredelj i Kurilovcem.
Galerija slika
Fešta Splićana u Turopolju: Nova tri komada za četvrti uzastopni poraz Gorice
Groblja se uređuju za blagdan Svih svetih: Građanima na raspolaganju alati za čišćenje i održavanje
Na Udarnik stiže Marko Pancirov i njegov Samobor, Turopolje dočekuje raspucanu Veliku Mlaku
Pripeljaš najprecizniji letač na K7 kupu goričkog aerokluba
Članovi Dječjeg gradskog vijeća Velike Gorice aktivni u Hrvatskom saboru
Carević: Imam ogromnu vjeru u ovu momčad, ali i oni moraju vjerovati u sebe; Filipović: Mislim da je vrijeme da se svi zajedno malo uozbiljimo