Završila juniorska Velikogorička teniska liga
Sve je življe na teniskim terenima iza Srednje škole. Službeno otvorenje vanjske teniske sezone najavljeno je za sutra. Paralelno s time traju i pripreme za još jedno izdanje Velikogoričke teniske lige, koja počinje 1. travnja.
-Za prvi ciklus se mogu prijaviti do kraja ovog tjedna, dok se za ostale cikluse mogu prijavljivati kroz cijelu sezonu- kaže voditelj lige Miha Troha, koji i prima prijave zainteresiranih tenisača.
I dok stariji „španeri“ čekaju da izađu na teren, prošlog vikenda odigrani su završni turniri Velikogoričke teniske lige u juniorskoj konkurenciji - crveni, narančasti, zeleni i žuti tenis uz sudjelovanje 50-ak igrača. U „crvenom tenisu“ najbolja je bila Lukrecija Grđan, dok je prvo mjesto u „narančastom tenisu“ osvojila Tonka Grgar koja je bila najbolja na turniru, a Marko Dražetić kroz ligu.
U „zelenom tenisu“ prvo mjesto u ligi pripalo je Tomi Suši, dok je Adrian Mataković pobjedom nad Sarom Benedik osvojio prvo mjesto. U finalu „žutog tenisa“ igrali su Ivan Tomčić i Lovro Pavačić, a tijesnu pobjedu slavio je Tomčić.
Galerija slika
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova
Završnica sezone Štoos teatra uz koncertno čitanje fragmenata dramskog i pjesničkog opusa Zorice Radaković
GO SDP-a obilježila Dan antifašističke borbe
Carević okuplja goričke nogometaše, vjeruje da će Vatreni protiv Paname biti pravi: Budimir bi trebao doći do izražaja...