Zakon Šutnje u Novom Čiču: Kučani trebaju dobiti Veleševec za sedmi naslov prvaka
Osmo izdanje Malonogometne lige Turopolja i Posavine stiglo je do posljednjeg kola, koje će se odigrati u nedjelju u Novom Čiču, na travnjaku Dinamo-Hidrela!
Izgleda kako će se gotovo apsolutna dominacija ekipe iz Kuča nastaviti i ove godine, jer šesterostruki prvaci imaju najbolju priliku ponovno podignuti pobjednički trofej.
Kučani su vodeći na ljestvici s bodom više od Vukovine, ali u zadnjem kolu protivnik im je Veleševec, momčad koja je u 13 nastupa prikupila tek sedam bodova i nalazi se na pretposljednjem mjestu.
Izgleda kao 'gotova stvar', ali razlika u kvaliteti ipak se mora potvrditi na terenu!
Sve počinje u 15.30 sati utakmicom Rakitovca i Novog Čiča, dok će od 16.10 sati igrači Kuča krenuti u potvrdu sedmog naslova prvaka.
Nakon njih igraj Drnek i Lazina pa Ribnica i Bukevje, dok će snage odmjeriti i Okuje i Gornje Podotočje, koje će ovu sezonu sigurno završiti na trećem mjestu!
Kiks Kučana vreba Vukovina, koja će od 18.50 sati igrati protiv Turopolja.
Turopoljsko-posavska liga završit će utakmicom Mraclina i Jagodnog u 19.30 sati.
Podjela pehara i nagrada predviđena je za 21 sat, a sve okupljene će od 19 sati zabavljati legendarna grupa 'Zakon Šutnje'!
(Foto: MNL Turopolja i Posavine)
Galerija slika
Ledeno zimsko jutro: Debeli minusi i u našem gradu, zaštitite se od hladnoće
Nova Uprava, novi trener: Klafurić i Široki sporazumno raskinuli suradnju
Jedan manje: Samo pet minuta u polusezoni su dovoljan razlog za odlazak
Reciklažno dvorište Velika Gorica ponovno radi
Zimska služba Zagrebačke županije: Sve ceste su prohodne, u tijeku pojačano čišćenje i posipavanje
Gorenc transporti i Taxi Bračić potvrdili kvalitetu, u srijedu se igra posljednjih pet dvoboja za ulazak u osminu finala