Za Trofej Turopolja igraju Gorica i Dinamo!
10.08.2019. / Damir Žbulj
Juniori Gorice igrat će u velikom finalu 21. izdanja jakog međunarodnog turnira Trofej Turopolja - Alpas kup, i to protiv zagrebačkog Dinama!
U subotnjem polufinalu mladi Goričani su pod vodstvom trenera Marka Radanića nadigrali slovenski Koper i na kraju slavili s uvjerljivih 3:0.
Strijelci za Goricu bili su Miron Memić, Roko Braica i Antonio Ćosić, koji je bio siguran s bijele točke.
Finale se na Gradskom stadionu igra od 18 sati, a velikogoričkim juniorima protivnici će biti vršnjaci zagrebačkog Dinama!
-->> Juniori Gorice u polufinalu Trofeja Turopolja, na Udarniku igraju Dinamo i Lokomotiva
Plavi su u polufinalu bili bolji od Lokomotive.
Lokosi i Koper za treće mjesto igraju od 16.30 sati.
(Foto: Marko Prpic/PIXSELL)
Zadnje objavljeno
Uzbudljiv početak sezone: Gradići preokretom u nastavku dobili Jelačić, Holić zabio u završnici za slavlje Lukavca
Carević: Nisam nikad bio u ovakvoj situaciji, nije lako...
Slikarica iz Velike Mlake Dinka Grlić predstavlja izložbu „Ritam prirode u lirskoj apstrakciji“: „Priroda je uvijek bila inspiracija umjetnicima, a danas ona nestaje“
FOTO Jubilej vatrogastva u Šćitarjevu: DVD proslavio 100. obljetnicu djelovanja
U ponedjeljak bez struje u Kolarevoj, u utorak u Kučama
Ovo ne izgleda dobro...