[VIDEO] Sjajni Špikić asistirao za pobjedu Dinama!

29.01.2023. / Damir Žbulj

Nakon remija protiv Gorice u prošlom kolu, nogometaši Dinama vratili su se na pobjedničke staze, a velike zasluge za to idu i našem Dariju Špikiću, koji je pola sata prije kraja, poslije sjajne akcije, asistirao Martinu Baturini za ključni pogodak u 2:1 [VIDEO] slavlju nad Lokomotivom.

Ristovski je Dinamovce doveo do početne prednosti u 35. minuti, a gol Baturine pao je pola sata prije kraja dvoboja. Pivarić je pet minuta kasnije smanjio zaostatak Lokosa, ali to je bilo sve od gostujuće momčadi.

Na službenoj Instagram stranici hrvatskog prvaka traje glasanje za igrača utakmice s Lokomotivom i Špika je jedan od trojice igrača u izboru, uz strijelce Ristovskog i Baturinu.

Imao je Špikić odličnu statistiku i nadamo se kako će u tom ritmu nastaviti i u narednim utakmicama.

Plavi su na vrhu ljestvice SuperSport HNL-a s 45 bodova, sedam više od Hajduka.

Gorica svoj dvoboj 19. kola igra u nedjelju od 15 sati u Gradskom vrtu protiv Osijeka.