[VIDEO] Budimir opet trese mreže u Španjolskoj

13.12.2020. / Damir Žbulj

Velikogorički nogometni internacionalac i hrvatski reprezentativac Ante Budimir ponovno je zatresao mrežu u španjolskoj Primeri u dresu svoje Osasune.

Na gostovanju kod Valladolida Budimir je zabio za izjednačenje rezultata na 1:1, a njegova ekipa je na poluvremenu imala i minimalnu prednost (1:2).

Međutim, domaćin je u nastavku okrenuo dvoboj u svoju korist i na kraju slavio 3:2.

Pravovremeno je utrčao na jedan dobar centaršut u suparnički kazneni prostor, sjajno izbjegao zaleđe i majstorski glavom loptu poslao u mrežu.

Budimir je odigrao cijelu utakmicu, a ove je sezone po dolasku iz Mallorce u Osasunu postigao dva pogotka - prvi je proslavio krajem listopada protiv Atletico Madrida.

Osasuna je trenutno na dnu La Lige s 11 bodova iz 12 odigranih utakmica, Huesca ima isti broj bodova i utakmicu više, a Leventa identičan učinak i jedan dvoboj manje.