Velikogoričanke 1. B ligu igraju i iduće sezone!
Odbojkašice Velike Gorice porazom na domaćem terenu od Karlovca zaključile su nadmetanje u 1. B Hrvatskoj odbojkaškoj ligi - Sjever, no, i naredne sezone nastupat će u istom rangu natjecanja.
Trećeplasirane Karlovčanke očekivano su u odgođenom dvoboju slavile u tri seta (17:25, 15:25, 11:25), a Velikogoričanke su na kraju sezone upisale ukupno šest pobjeda i 16 poraza.

Pod vodstvom trener Vinka Ivelja i njegovog pomoćnika Dražena Uzelca u posljednjem kolu igrale su Marija Vuglenović, Marija Uzelac (K), Antonia Mlinac (L), Stela Mlinac (L), Ines Barukčić, Mateja Fabijanac, Magdalena Fabijanac, Nika Kovačević, Matea Bukša, Lea Meštrović,
Martina Karlović, Valentina Pavišić i Lucija Jukić.
HOK GORICA OSTAJE U 2. HOL - SJEVER
HOK Gorica poražena je kod druge ekipe Dinama u desetom kolu Lige za prvakinje 2. HOL - Sjever.
Goričanke će nakon Uskrsa odigrati i odgođenu domaću utakmicu protiv treće ekipe zagrebačke Mladosti.
Sezona je za Goricu bila sjajna, prvi dio sezone odigrale su bez poraza, međutim, kvaliteta je ipak došla do izražaja u susretima s Dinamovkama i Mladostašicama.

Odbojkaši Gorice su natjecanje u 2. HOL - Sjever već ranije zaključili na osmoj poziciji s četiri pobjede i 14 poraza.

(Foto: OK Velika Gorica)
U kapelu u Roženici došle moći Svete Marije Margarete Alacoque
KUD Dučec poziva na koncert „Narodil se Jezuš Bog“ u Mraclin
Prijave za Hvidru još do subote, u nedjelju kreće uzbudljiva malonogometna akcija u srednjoškolskoj dvorani
Blagdan je svetog Stjepana prvomučenika: Prema običajima na Štefanje se ide u posjet rodbini, susjedima i prijateljima
Uspomene za cijeli život: Mlade rukometašice Udarnika i ove godine otputovale u Švedsku na jedan od najvećih svjetskih turnira
Blagdanska aukcija Futsal Dinama za JKOSI Fuji: Dresovi na licitaciji, cilj je do kraja veljače prikupiti deset tisuća eura za odlazak na turnir u Švicarsku