U hrvatskom dresu: Nina Vuković novim osobnim rekordom do titule viceprvakinja Balkana, Dino Bošnjak osvojio broncu
Srbija je bila domaćin ovogodišnjeg Prvenstva Balkana, a izuzetno uspješne nastupe imali su i naši Dino Bošnjak iz AK Velika Gorica i Nina Vuković, koja je početkom ove godine prešla u AK Zagreb.
Dvostruka najbolja sportašica Velika Gorice je u Kraljevu ponovno otrčala svoje najbolje vrijeme, baš kao i nedavno u Finskoj gdje je također srušila svoj osobni rekord i osvojila peto mjesto na U-23 Europskom prvenstvu.

Nina je još jednom izvrsno odradila dionicu na 800 metara te je s vremenom 2:02,62 stigla do srebrne medalje i titule seniorske viceprvakinje Balkana.

Ovaj rezultat joj je donio i šesto mjesto svih vremena na 800 metara u Hrvatskoj.
Dino Bošnjak je u utrci na 5000 metara istrčao najbolji rezultat ove sezone i s 14:26,00 je zaslužio brončano odličje.
Čič Beach među 50 europskih inicijativa: Projekt obnove jezera Čiče dobio međunarodnu podršku
Harambašić isključen u minimalnom porazu Kurilovca kod 'davljenika' HAŠK-a, Mraclin doma 'popio' pet komada od Vrbovca
U srijedu bez struje više ulica u Velikoj Gorici
NK Posavec je prvak Jedinstvene 1. ŽNL: U Leknenom 'puknula petarda' za potvrdu šampionske titule
Za ugradnju solarnih elektrana poduzetnici iz Zagrebačke županije mogu ostvariti do 15 tisuća eura bespovratnih sredstava
Velikogoričani među tisućama trkača na Wings for Life World Run u Zadru