U Dubravu po bod i Ligu za prvaka
Rukometaši Gorice o svoj sudbini odlučuju isključivo sami. Prošlotjednom pobjedom protiv Poreča stigli su nadomak povijesnog uspjeha ulaska u Ligu za prvaka. Za taj pothvat i matematičko osiguranje četvrte pozicije potreban im je minimalno bod u posljednjem susretu protiv Dubrave. Kako Goričani dočekuju utakmicu bili ili ne biti saznajemo od trenera Hrvoja Pekere.
-Ne bih ja to tako nazvao, jer mi smo već sada puno napravili. Naravno, da bi bilo lijepo da pobijedimo ili osvojimo taj bod te da po prvi puta zaigramo u Ligi za prvaka- kaže trener Pekera.
Tradicija nije na strani Gorice, posljednjih sezona njezini su se igrači pognutih glava vraćali iz Dubrave. No, trener Pekera koji je potpisao posljednje osvajanje boda u ovom zagrebačkom kvartu optimističan je uoči sutrašnjeg susreta.


-Kroz cijeli tjedan na treninzima se nije osjetio pritisak te je vladala opuštena atmosfera. Svi smo svjesni važnosti utakmice i onoga što nam ona donosi izvučemo li pozitivan rezultat- za kraj će trener goričkih rukometaša.
Utakmica između Gorice i Dubrave igra se sutra od 18 sati. Jedino ostaje nepoznanica zašto Hrvatski rukometni savez nije donio odluku da se sve utakmice posljednjeg kola igraju u isto vrijeme, jer Poreč koji se još uvijek u slučaju goričkog poraza može ugurati u Ligu za prvaka igra u nedjelju?
Vito Miletović srebrni, Gabrijel Zagorac i Nikola Krnjaja osvojili bronce na Kupu Hrvatske!
Prve nagrade za velikogoričke glazbenike na državnom natjecanju!
Od vina do održivog turizma: Zagrebačka županija na međunarodnom sajmu u Italiji
Učenici iz „Kvaternika“ plasirali se na državno natjecanje mladih tehničara
[FOTO] Talentiranim i uspješnim mladim sportašicama i sportašima čak 15 stipendija: Znamo koliko je vremena, truda i odricanja bilo potrebno!
Policija kontrolirala vozače motora: Vozili bez položenog vozačkog ispita i pod utjecajem alkohola