Turopoljski bikovi: Gabrijel Radić i Gabriel Đukić predstavljali Veliku Goricu na hrvačkom U-17 prvenstvu Hrvatske
Sesvetski Kraljevec bio je domaćin hrvačkog U-17 prvenstva Hrvatske za mlađe dobne kategorije, uz nastup mladih nada Hrvačkog kluba Velika Gorica 1991.
Naš grad su pod vodstvom klupskih trenera Darija Dašića i Emanuela Odaka predstavljala dvojica hrvača. Gabrijel Radić je u kategoriji do 110 kilograma osvojio četvrto mjesto, dok je Gabrijel Đukić bio sedmi u svojoj kategoriji do 65 kilograma.
Ukupno se natjecalo više od 80 hrvača iz 19 hrvatskih klubova.
"Čestitamo svima na ostvarenim uspjesima, a posebno našim hrvačima, našim Turopoljskim bikovima iz Velike Gorice," poručili su iz kluba i nastavili s treninzima.
Emanuel Odak je u siječnju nastupio na seniorskom prvenstvu Hrvatske, gdje mu je malo nedostajalo da osvoji brončanu medalju. Hrvački klub Velika Gorica 1991, koji je u prosincu prošle godine proslavio pet godina postojanja, predstavljali su još i Marko Andabaka i Mislav Krog.

U tradicionalnom izboru Zajednica športskih udruga Grada Velike Gorice za najbolje u prošloj godini po prvi puta su nagrađeni i predstavnici goričkog hrvanja. U kategoriji nade godine nagradu je dobio mladi hrvač Alexandar Hrženjak, a u kategoriji djelatnika godine nagrađen je predsjednik i glavni trener kluba Anri Targuš.
Josip Šalković iz Velike Gorice razvio Prijevozko, aplikaciju koja prati ZET i HŽ na jednom mjestu
Branitelji 153. brigade obišli ratni put na području Orašja i odali počast poginulima
Dopustite javnosti da upozna vašu umjetničku crtu: Izložite radove u Područnoj knjižnici Galženica
Župa Navještenja ponovno okuplja djecu na Ljetnom oratoriju
Pomladak KUD-a Nova Zora nastupit će na Malim Đakovačkim vezovima
[VIDEO] Naš Ante junak slavlja Vatrenih: Na ovoj pobjedi treba nastaviti graditi i biti bolji na turniru