Turopolje juri prema naslovu, u idućem kolu igra se veliki derbi za vrh ljestvice

22.03.2021. / Damir Žbulj

Nogometaši Turopolja nastavili su svoj pohod prema 1. ŽNL Istok sigurnom i uvjerljivom pobjedom na gostovanju kod Mladosti u Brezinama.

Domaćin nije imao nikakvih šansi, a sve je bilo odlučeno u prvom poluvremenu i početkom nastavka.

Andreas Šejić realizirao je kazneni udarac u 19. minuti, Stanko Herceg je u 40. minuti povećao prednost, dok je Šejić neposredno prije odlaska na predah već tada 'zapečatio' utakmicu.

Na otvaranju drugog poluvremena u listu strijelaca se upisao i David Golubić, dok je na konačnih 0:5 brzinski postavio Herceg, svojim drugim zgoditkom.

Nakon toga gosti su smirili igru i mirno priveli ovaj dvoboj svome kraju.

Turopolje je na vrhu ljestvice s 28 bodova, a jedan manje imaju i Croatia i Brcko.

Upravo će klub iz Nove Kapele u idućem kolu gostovati kod ekipe Romana Župetića u velikom derbiju za vrh ljestvice, dok Brcko gostuje kod Mladosti u Obedišću.

NK TUROPOLJE: Igor Ogrič, Marin Križanac, Dino Cota (Hrvoje Kunštek 51'), Mislav Ceković, Hamdija Sejfović (Nikola Kovačić 53'). Andreas Šejić, David Golubić (Antonio Zekić 83'), Stanko Herceg (Jasmin Balgušević 83'), Matej Robić (Karlo Gavrilović 83'), Mario Bermanac (Stjepan Vlahovac 48'), Tomislav Lučić