Turopoljac prekinuo negativan niz, Perić i Šandor 'izbušili' Naftaš

06.04.2021. / Damir Žbulj

Turopoljac iz Kuča prekinuo je seriju poraza domaćim slavljem nad Naftašem iz Ivanića.

Zeleni su uspjeli odbiti nalet gostiju u prvih 20-ak minuta i onda su sredinom prvog poluvremena došli do prednosti.

Adrian Perić usmjerio je borbenu ekipu Milana Marinića prema bodovima!

Naftaš je i u nastavku pokušao doći do pogotka, ali nije uspio svladati Kovačića.

Ključni trenutak dogodio se desetak minuta prije kraja. Martinić je pronašao Šandora, 'džokera s klupe', koji poslije slabije reakcije gostujućeg vratara postavlja konačnih 2:0.

Momčad iz Kuča stigla je tako do osme ovosezonske pobjede, upisala je 27 bodova i nalazi se na 11. poziciji ljestvice JŽNL.

NK TUROPOLJAC (K): Petar Kovačić, Stjepan Martinić (Matija Fabijančić 89'), Dario Iličić, Matija Čaić (Mijo Jandrić 46'), Marko Paradžik, Vjekoslav Lučić (Leon Jaki 84'), Robert Begić, Tomislav Horvat (Tomislav Šutalo 82'), Miljenko Kumić, Adrian Perić (Marijo Šandor 64'), Mario Matasić.

(Foto: NK Turopoljac Kuče)