
Turnir Sveti Nikola spojio tenis i advent: Glavna ideja je bila spojiti djecu iz različitih klubova kako bi proširila svoja prijateljstva
Velikogorički iTeam aktivan je i u ovo predblagdansko vrijeme, a posebnu radost svim mladim teniskim nadama donio je tradicionalni teniski turnir 'Sveti Nikola'!
Turnir je bio namijenjen za djecu od pet do devet godina, a na terenu u Cvjetnom naselju okupilo se nekoliko desetaka malih tenisačica i tenisača i barem još toliko njihovih roditelja, iz naše regije.
"Sve se održalo u prigodnoj, sada već i blagdanskoj atmosferi, djeca su se nadmetala, lai i družila, jer glavna ideja turnira bila je spojiti djecu iz različitih klubova naše regije kako bi se upoznala i proširila svoja prijateljstva i poznanstva," ispričao nam je čelnik TK iTeam Velika Gorica, Miha Troha.
"Osim odličnog provoda na turniru naši gosti su zabavu nastavili i na goričkom Adventu te su tako spojili ovaj sport i lijepo obiteljsko druženje," dodao je.
Svi su bili pobjednici...
"Želim čestitati svim sudionicima na prikazanom odličnom tenisu i fair-playu, a pobjednici su zaista bili svi koji su izašli na teren, jer ipak je ovo bio turnir Sv. Nikole," zaključio je za kraj Troha.
Galerija slika

Carević dobio iskusnog stopera: Debitira protiv engleskog Charltona

Breška liga stiže u Kravarsko: Maksimalna Velika Buna igra s braniteljima naslova iz Šiljakovine!

Obrezina u stopu prati Kurilovec i Ščitarjevo: U subotu MNL VG Sjever stiže na Pleso

Čička Poljana dočekuje Turopoljsko-posavsku ligu: Lazina i Pešćenica u lovu na Kučane

Trgovine u dva naselja najavile zatvaranje, mjesni odbori se angažirali: „Turopoljem će kružiti vozilo koje će prodavati kruh”

Provale: Iz kuće u Lederovoj ukradeni nakit i sat, lopov u Mlaki demontirao klima uređaj
