Tri zlata i tri srebra za TKD Velika Gorica u Sloveniji i zasluženi pehar za prvo mjesto u juniorskoj konkurenciji
Taekwondo klub Velika Gorica uspješno je nastupio na međunarodnom Tann Open turniru u Slovenskim Konjicama, mjestu između Celja i Maribora. Okupilo se više od 200 natjecateljica i natjecatelja iz 24 kluba i četiri države.
"Mi smo sudjelovali sa sedam boraca, a osvojili smo tri zlata i tri srebra," pohvalio se čelnik i trener kluba, Igor Matić pa dodao:
"U ukupnom poretku u juniorskoj konkurenciji osvojili smo prvo mjesto i zasluženi pehar te smo ekipno u poretku poomsae/formi osvojili trofej za treće mjesto!"
Zlatni su u Sloveniji bili Matej Turković u kadetskoj konkurenciji do 41 kilograma, Lana Horvat među juniorkama do 55 kilograma i kadetkinja Katja Kajfeš (poomsae/forme). Srebro su zaslužili Lota Borić u konkurenciji mlađih kadetkinja do 30 kilograma, juniorka Meri Muža do 52 kilograma te juniorka Iva Hapać (poomsae/forme).
"Bio je ovo sjajno odrađen turnir i super rezultati," zaključio je Matić.
Galerija slika
Otvorena javna rasprava o izmjenama Prostornog plana Velike Gorice: Imate priliku dati mišljenje o budućem izgledu grada
Proslava Antunova u Črnkovcu: Mještani se družili i slavili sveca zaštitnika svog naselja
DVD Buševec organizira 14. memorijal Josipa Robića-Habe, vatrogasno natjecanje djece i mladeži
Učenik OŠ Eugena Kvaternika Anđelko Zena dobitnik nagrade Obrtničke komore Zagreb
Barbarice okupile mažoretkinje iz više županija u Velikoj Mlaki
Mladi vozač s 1,17 promila prošao kroz crveno: Policija u tri dana evidentirala 38 prekršaja