Tomislav Šutalo u sudačkoj nadoknadi spasio bod Turopoljcu u Križu, u Pokupsko stiže Kupa, doma igraju i Lomnica i Polet

14.04.2024. / Damir Žbulj

Na otvaranju 21. kola Jedinstvene županijske nogometne lige Turopoljac je remizirao na gostovanju kod Sloge u Križu. Domaći su preko kapetana Kriveca u prvom poluvremenu došli do dva pogotka prednosti, ali su Kučani u nastavku uspjeli spasiti bod...

Pola sat prije kraja je Filip Saraf smanjio zaostatak, dok je u drugoj minuti sudačke nadoknade Tomislav Šutalo postavio na konačnih 2:2.

Za Turopoljac su od prve minute krenuli Boris Bolšec, Mario Matasić, Filip Saraf, Stjepan Trputec, Matija Čaić, Tomislav Šutalo, kapetan Mislav Čunčić, Jakov Saraf, Dino Halilić, Filip Janković, Vjekoslav Lučić, a trener Žitnik je početkom nastavka ubacio Luku Antolčića, a desetak minuta prije kraja i rezervnog vratara Ivana Fabijančića, koji je u igru morao nakon što se ozljedio Trputec.

U nedjelju od 17 sati igraju se preostale utakmice, Kupa u Pokupskom igra s obrezinskom Mladosti, Lomnica dočekuje Sutlu Laduč, Polet u Buševcu igra protiv Save iz Drenja Brdovečkog, dok će Klas gostovati kod vodećeg Inkera u Zaprešiću, a Meštrica kod Vatrogasca u Zdencima Brdovečkim.