Tko igra najbolji 'pingač' u našem gradu?
Velikogorička Gradska sportska dvorana bit će u nedjelju puna stolnoteniskih rekreativaca i rekreativki, koji će se boriti za naslov prvaka na drugom izdanju turnira pod nazivom Gorica kup.
Ponosni organizator je HSTK Velika Gorica, sve nadgleda Marko Habijanec, koji je i inicijator i vrhovni sudac ovog natjecanja, ali i osoba kod koje se možete prijaviti za turnir na adresu elektroničke pošte habijanecmarko@gmail.com ili 091 550 6938 broj telefona.
Prijave su otvorene do 21 sat u petak 10. prosinca.
Kotizacija iznosi simboličnih 30 kuna, a za troje najboljih predviđene su i nagrade.
Stolnoteniska akcija počinje u nedjelju od 10 sati ujutro.
"Pravo nastupa imaju svi neregistrirani igrači i igračice, isključivo rekreativci te registrirana djeca do 16 godina starosti. Turnir se igra u dvije faze, prvo po grupama, a nakon toga na ispadanje. Igra se na tri dobivena seta do 11, a potrebno se pridržavati i aktualnih epidemioloških mjera koje propisao Nacionalni stožer," javio je Marko Habijanec.
Bit će ovo još jedna dobra prilika da se vidi tko igra najbolji 'pingač' u našem gradu, ali i prilika svima za druženje i dobru zabavu. Nema problema niti ako i nemate svoj reket, organizatori će se pobrinuti i za to. Svi prijavljeni dođite u dvoranu malo ranije, kako biste do 9.45 sati uplatili potrebnu kotizaciju-
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"