Stiven Žitnik ponovno trener Dinamo Hidrela
Stiven Žitnik koji je prošle jeseni bio za kormilom Dinamo Hidrela s kojim je zauzeo drugo mjesto u poretku klubova Prve županijske lige ponovno se vraća na trenersku klupu s koje je otišao ovog proljeća kada ga je naslijedio Željko Zagorec pod čijim je vodstvom momčad na kraju zauzela četvrto mjesto.
Odlukom novoizabrane Uprave Žitniku je ponovno ukazano povjerenje da nastavi sa započetim poslom kojeg zbog zdravstvenih problema nije mogao do kraja sprovesti u djelo.
-Planiramo biti bolji. Naša je želja da uživamo u nogometu te da privućemo što više gledatelja koji će poput nas uživati u nogometu. Također, u svakoj ćemo utakmici ići na pobjedu kako bismo konkurirali za vrh za što imamo kvalitetu- ispričao nam je Stiven Žitnik.
Novi trener početak priprema za novu je sezonu zakazao za posljednji tjedan u srpnju. Do tada će se raditi na slaganju igračke križaljke. Kontakti s određenim igračima su postignuti, no o imenima se još ne želi razgovarati.
Dječji kros Grada Velike Gorice u subotu u dvorištu OŠ Eugena Kumičića: AK Maraton poziva sve osnovnoškolce i njihove roditelje da se priključe
S Lokosima u 'nenogometnom' terminu petkom popodne: Uvjeren sam da će gledatelji uživati i da će biti golova s obje strane
Nakon Marije i Dragana, tko je novi gorički 'Mali svjetionik'? Prijavite najbolje radnike i sugrađane!
Nazire se rješenje za ulaz u Porinovu: Pokrenut postupak za proširenje i izgradnju nogostupa na spoju s Kolarevom
Dani osmijeha i otvorenih vrata stomatologije u Velikoj Gorici
OPG Benjamin slavi 30 godina: Dani otvorenih vrata uz radionice za djecu i bogatu ponudu biljaka