Šroler poslan na posudbu: Želim pokazati koliko vrijedim
Talentirani ofenzivac Martin Šroler, 21-godišnji domaći dečko iz Velike Gorice, neće u narednoj sezoni priliku dobiti u turopoljskog prvoligaša nego odlazi na posudbu u redove drugoligaša Intera iz Zaprešića.
"Nadam se da ću imati dobru minutažu, da ću se nametnuti i pomoći momčadi da ostvari ciljeve. Inter i ja imamo iste ambicije, a to je ulazak u prvu ligu, i vjerujem da ćemo zajedno uspjeti. Upoznao sam već suigrače i trenera Tomislava Ivkovića, sviđa mi se sve što me dočekalo u Zaprešiću i vrlo sam optimističan uoči novoga koraka u mojoj karijeri. Želja mi je u sljedećih godinu dana pokazati koliko vrijedim i vratiti se u Goricu kao puno bolji igrač nego što sam to danas," rekao je nakon prvog treninga.
U posljednje dvije sezone mladi krilni napadač je skupio 18 prvoligaških nastupa u dresu Gorice, a proljetni dio prošle sezone započeo je u redovima NK Sesveta, gdje je prije prekida sezone zbog koronavirusa odigrao tek tri utakmice.
(Foto: HNK Gorica)
Francuski krilni napadač 'sletio' u Goricu na startu priprema za novu sezonu: Klub ima jasnu viziju...
Vikend na goričkim cestama: Dvanaest nesreća, tri uhićenih vozača, rekorder s 2,2 promila skrivio prometnu u Kolarevoj
[FOTO] Partizanovci ponovno slavili na Udarniku
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova