Sedlaček ponovno zabio: Lukavec ispustio pobjedu, ali osvojio vrijedan bod

15.05.2022. / Damir Žbulj

Nogometaši Lukavca ispustili su pobjedu protiv Vrapča u samoj završnici 31. kola 3. HNL Središte.

Povela je ekipa Slavena Batovanje u 21. minuti dvoboja preko Luke Sedlačeka, a na konačnih 1:1 postavio je Bruno Špišić u 88. minuti.

Ipak, vrijedan je ovo bod za Lukavec, koji do kraja sezone još mora gostovati kod Bistre, dočekati Trnje i odigrati kod HAŠK-a.

U početnoj postavi Lukavca bili su Nino Martin Luter, Ilija Radulović, Luka Sedlaček, Karlo Althaller, Roko Krpan, Roko Ivezić, Albert Valentinčić, Marijan Grdenić, Hrvoje Humeljak, Ivan Krpečanec i Marko Grdenić, koji je igru napustio već u 19. minuti. Umjesto njega je ušao Danijel Kahlina. U drugom poluvremenu još su zaigrali Marko Cimeša i Luka Borković.

Kurilovec je poražen kod Ponikvi, a jedini gol na utakmici zabio je Blagoev već u četvrtoj minuti...

Gosti nisu bili zadovoljni suđenjem, trener Harambašić je zaradio javnu opomenu u 73. minuti okršaja.

U prvih 11 Kurilovca bili su Leon Išek, Alili Habil, Marin Matoš, Ante Radoš, Ugbede Musa, Matej Resler, Niko Tolj, Tomislav Grdenić, Mijo Šarić i Filip Župetić. Početkom nastavka zaigrali su Đevad Selman i Ivan Bolješić.

U idućem kolu Kurilovčani igraju doma s Dugim Selom pa gostuju kod Trešnjevke, a sezonu će zaključiti na Udarniku s Vrbovcem.