
Rutinska pobjeda u Dubrovniku: Čakarić predvodio napad, Purić odradio dobar posao među vratnicama
Rukometaši Gorice rutinski su stigli do bodova na gostovanju kod Dubrovnika, koji je u trećem kolu Paket24 Premier lige upisao i treći poraz.
Domaćin je pružio solidan otpor, čak je sredinom drugog poluvremena bio na samo dva pogotka zaostatka, no, tada ekipa Andrije Nikolića još malo 'dodaje gas' i prelama utakmicu u svoju korist, za konačnih 23:29 na semaforu.
Juro Čakarić je predvodio napad s pet golova iz šest pokušaja, po četiri su dodali kapetan Ceković i Dominik Novak.
Nikolić je dao praktički svima dao priliku i minute, vratar Tomislav Sladoljev nije niti išao na ovaj dalek put, Stipe Purić imao je osam obrana, a Mislav Turčić dodao je još tri.
Nakon uvodna tri kola Gorica i Varaždin 1930 su na vrhu s dvije pobjede i međusobnim remijem. Bez poraza i s četiri osvojena boda prati ih Dubrava, dok su po dvije pobjede i poraz upisali još Sesvete, Umag i Poreč.
U četvrtom kolu u Gradskoj sportskoj dvorani na rasporedu je okršaj s vinkovačkom Spačvom, a utakmica je zbog televizijsko prijenosa na rasporedu u petak 16. listopada u 20 sati.

Osobe starije životne dobi mogu ostvariti pravo na besplatno pravno i psihološko savjetovanje i tijekom srpnja

Besplatni ljetni kamp za velikogoričke osnovnoškolce s disleksijom u srcu Vukomeričkih gorica

Najbolji svjetski vozači Motogymkhane dolaze u Veliku Goricu na 11. Europsko prvenstvo

Ilba graditeljstvo osvojila Memorijal Nikole Gmižića: David Gogić najbolji igrač, Luka Komšić najbolji vratar, Vito Ferina prvi strijelac

Ljeto u Buševcu uz popularni BUŠ KUŠ, stand up-ove, burgere, tortilje i turopoljsko pivo

Gorica 'opustošila' Šibenik: Stigla i dva veznjaka, Španjolac s iskustvom Reala i Manchester Cityja i Splićanin koji je igrao finale Lige prvaka mladih s Hajdukom
