Rukometašice Gorice kod vodećeg Siska proigrale tek u nastavku, uvjerljiv domaći poraz Udarnika

15.11.2020. / Damir Žbulj

Rukometašice Udarnika doživjele su peti ovosezonski poraz u sedmom kolu 2. HRL Zapad. U gradskoj sportskoj dvorani uvjerljiva je bila ekipa Karlovca, koja je na kraju slavila s velikih deset golova razlike.

Gošće su imale četiri pogotka viška na predahu, ali je u nastavku uslijedio 'raspad'. Karlovčanke drugo poluvrijeme otvaraju s četiri gola u nizu i dvoboj je praktički bio odlučen.

U finišu su gošće imale i +13, ali je na kraju završilo 25:35.

Marija Kusanić je postigla čak 12 golova, od čega četiri s linije sedam metara (4/5), ali nije to bilo dovoljno za ravnopravnu utakmicu. Kristina Vuković je u pobjedničkim redovima precizna bila 11 puta.

U idućem kolu Udarnik gostuje kod druge ekipe Lokomotive.

Puno bolje nisu prošle niti rukometašice Gorice u šestom kolu 3. HRL Središte na gostovanju u Sisku. One su pak na poluvremenu bile u zaostatku od deset golova, pokušale su se vratiti u nastavku, no, završilo je 29:25 za vodeću ekipu prvenstva.

Danijela Mihaljević predvodila je s deset golova (2/3 sa sedam metara), dok je Maja Đuričić mrežu pobjednica tresla sedam puta.

Goričanke su upisale treći ovosezonski poraz, a idući izazov im je domaći okršaj s drugom ekipom Sesveta.