Razočaranje u Bistri: Kurilovec s igračem manje izgubio na kraju sudačke nadoknade

20.05.2024. / Damir Žbulj

Nogometaši Kurilovca prekinuli su niz od dvije uzastopne pobjede na gostovanju kod Bistre, nakon što su gotovo cijelo drugo poluvrijeme igrali bez isključenog Elijaha i nakon što su gol za konačnih 1:0 primili u samom finišu dvoboja...

Junak domaćeg slavlja bio je Nwachukwu Great Ikechukwu, koji je kurilovečku mrežu zatresao u petoj minuti sudačke nadoknade.

Elijah je prije nekoliko dana bio junak pobjede nad Lukavcem, a sada se prometnuo u 'tragičara. U završnici prvog dijela 22-godišnji Nigerijac zaradio je prvu javnu opomenu, dok je nakon desetak minuta igre u nastavku dobio i drugi žuti karton te je morao ranije u svlačionicu.

U početnoj postavi trenera Harambašića bili su Tor, Bradić, Šarić, Ćosić, Sedlaček, Elijah, Žlebečić, Lukavečki, kapetan Završki, Čurek i Rojka, a s klupe su priliku dobili Mrvičin, Saiti i Pušić.

Lukavec je uzeo bod u okršaju protiv Lučkog, koji se bori za drugu poziciju na ljestvici, iako je mogao i sva tri, bez obzira što je bio u zaostatku od 16. minute golom Šaronje.

Ivan Grozdek je pola sata prije kraja izjednačio, ali domaći nisu uspjeli do potpunog preokreta, nego je ostalo tih 1:1

U prvih 11 bili su Anić, Marijan Grdenić, Ostojić, kapetan Marko Grdenić, Radović, koji je iz igre morao u 35. minuti zbog ozljede gležnja, Cimeša, Vukman, Banić, Zenko, Rašić i strijelac Ivan Grozdek. Umjesto Radovića je ušao Klarić, dok su početkom nastavka u igru ušli i Vidaković i Bilić.

Najbolji posao odradio je Dinamo na svom terenu u Odranskom Obrežu, koji je u završnici susreta s Trešnjevkom stigao do pobjedničkog pogotka. Bara Ndao bio je čovjek odluke, a u slavlju su sudjelovali i kapetan Šolčić, Crnković, Mateo Pršir, Savičić, Bukovac, Puntar, Pavlović, Pleša, Adamić, Grgić te Halama, Kostelec i Padovan.

Još su dva kola do kraja sezone, a Kurilovec još mora odigrati i odgođeni dvoboj protiv Gaju iz Mača.

U subotu od 18 sati na Udarnik stiže Samobor, Lukavec gostuje u Maču, A Dinamo u Krapini kod Zagorca.