[PRIJENOS UŽIVO] Mladi odbojkaši Gorice na državnoj završnici u Zadru igraju protiv osječke Murse i zagrebačke Mladosti
Mladi odbojkaši Gorice stigli su u Zadar, gdje ih čeka državna završnica prvenstva Hrvatske za mlađe kadete. Veliki je to uspjeh za OK Gorica i goričku mušku odbojku, biti među najboljim hrvatskim ekipama u svom uzrastu!
Goričane ždrijeb nije mazio, jer su smješteni u grupu C sa zagrebačkom Mladosti i osječkom Mursom, klubovima koji igraju i finale doigravanja za seniorsku titulu prvaka Hrvatske!
Natjecanje počinje u petak u 10.30 sati, utakmicom protiv Murse, dok je u 18 sati na rasporedu okršaj s Mladostašima.
Obje utakmice bit će u izravnom prijenosu na YouTube kanalu Hrvatskog odbojkaškog saveza.
Završnicu u Zadru su izborili Patrik Vidaković iz Zrakoplovne škole, koji je i kapetan ove momčadi pa Juraj Baldas, Michael Batur, Matija Cavrić, Fatnor Ramadanaj, Mihael Blažević iz OŠ Eugen Kvaternik, Marko Suhalj, Mateo Sviličić i Davor Sviličić iz OŠ Ščitarjevo, pod vodstvom trenera Davida Petra Buđaka i Marka Barunovića.

U skupini A su MOK Rijeka, OK Ribola Kaštela i OKM Centrometal, u grupi B OK Croatia, OK Zrinski Nuštar i MOK Grobničan, a u skupini D OK Kitro Varaždin, MOK Marsonia i OK Zadar. U subotu su na rasporedu utakmice za poredak od devetog do 12. mjesta te četvrtfinala i polufinala. U nedjelju se igraju utakmice za plasman te veliko finale.
Galerija slika
Bapče priređuje svečanost povodom Dana Mjesnog odbora
Patronažne sestre obilježit će Međunarodni dan sestrinstva uz javnozdravstvenu akciju za građane
Lukavec u znaku starinskih igara: Više od 120 klinaca pokazalo da je lopta još uvijek zakon
Nedjeljni derbi Poleta i Lomnice u Buševcu, Lukavec i Jelačić pred svojim navijačima, Gradići u Bedenici igraju utakmicu istine
Hat-trick Božidara Karamatića u devetom proljetnom slavlju Meštrice, Posavec u nedjelju može potvrditi naslov prvaka
[VIDEO] Budimir opet zabio: Osasuna ispustila dva pogotka prednosti kod 'davljenika' i napravila krivi korak u borbi za Europu