Potop Udarnika u Labinu na povratku u drugoligaško društvo

27.09.2020. / Damir Žbulj

Rukometašice Udarnika povratničku sezonu u 2. HRL Zapad otvorile su na gostovanju u Labinu, gdje su doživjele uvjerljiv poraz od Rudara rezultatom 43:26.

Na poluvremenu je bilo 'podnošljivih' 19:13, ali je u nastavku ekipa Tomislava Mesarova doživjela 'potop'.

U finišu prvog dijela domaće su rukometašice imale tek dva pogotka viška i onda je krenula serija, a razlika je nakon osam minuta igre u nastavku bila dvoznamenkasta.

Marija Kusanić bila je prvo ime Udarnika s osma postignutih golova, dok je Anja Jambrešić dodala njih šest. Gabrijela Skrbin i Doris Katalinić upisale su po tri pogotka svaka, Mia Marčinko i Erika Štefanić zabile su po dva, a jednom su precizne bile Magdalena Jurić i Katarina Gujić.

U drugom kolu na rasporedu je gostovanje kod riječkog Zameta, dok će na svom terenu u trećem kolu dočekati Zaprešić.

(Foto: ŽRK Udarnik Velika Gorica)