Polet uvjerljiv protiv Sloge, Turopoljac opet poražen

22.03.2021. / Damir Žbulj

Očekivanu pobjedu upisali su nogometaši Poleta iz Buševca protiv Sloge iz Križa, uvjerljivo posljednje ekipe na ljestvici Jedinstvene županijske nogometne lige.

Zvonimir Matušin zabio je dva komada u prvom poluvremenu, dok je početkom nastavka kapetan Ivica Sučić dovršio posao s nova dva zgoditka, za konačnih i sigurnih 4:0.

-->> Klas uzeo vrijedan bod u borbi za opstanak, Mraclin bez izgleda u derbiju kod vodećeg Samobora

Poletu je to deveto ovosezonsko slavlje i s 30 osvojenih bodova trenutno se nalazi na osmom mjestu. U idućem kolu gostuje kod Vatrogasca u Zdencima Brdovečkim.

NK POLET BUŠEVEC: Hrvoje Bradić (Nikolas Culović 76'), Damir Baćan, Leonardo Janječić (Janko Mikulić 76'), Matija Brajković (Ivan Klafurić 54'), Marijo Pejak, Zvonimir Matušin, Ivica Sučić Luka Rožić 65'), Bruno Šestak (Marko Klafurić 46'), Bruno Jušić, Ivan Zagorec, Mario Stuparić. Trener: Zoran Tomčić.

Turopoljac je kod kuće poražen od Vinogradara, a presudio je gol Josipa Marinića u 14. minuti susreta.

Imao je domaćin dovoljno šansi da okrene dvoboj na svoju stranu, ali je ponovno zakazala realizacija.

Ekipi iz Kuča ovo je treći uzastopni poraz, četvrti u posljednjih pet utakmica, ukupno deveti ove sezone.

U idućem kolu na rasporedu je gostovanje u Jakovlju kod Dinama, koji na ljestvici ima četiri boda prednosti.

NK TUROPOLJAC (K): Petar Kovačić, Stjepan Martinić, Filip Dejanović, Dario Iličić, Leon Jaki (Marko Preradović 46'), Tomislav Šutalo (Adrian Perić 46'), Marijo Šandor, Vjekoslav Lučić, Robert Begić, Tomislav Horvat, Mario Matasić. Trener: Milan Marinić.