Pohvale za drugi Memorijal Stjepan Kovačić - Pero na Zvrniku: Velika zahvala svim našim volonterkama i volonterima
Svi koji su ga poznavali ili oni koji su ikad surađivali s Perom imaju samo riječi hvale za legendu turopoljskog nogometa pa je takav onda morao biti Memorijal njemu u čast, kojeg s ponosom već drugu godinu u nizu organizira NK Polet u Buševcu, gdje je Stjepan Kovačić ostavio dubok i neizbrisiv trag u njihovoj Nogometnoj školi.
Bio je to sjajan stručnjak, ali i pedagog te prije svega čovjek pa je ovakvo okupljanje mlađih pionira najmanje što se može prirediti...

Memorijal Stjepan Kovačić - Pero ide već drugu godinu, a ovaj put se na Zvrniku okupilo 15 ekipa, od domaćina Poleta, Gorice, Bune, Gradića, dvije selekcije Jelačića iz Vukovine, Kurilovca, Vatrogasca iz Kobilića i Mraclina preko zagrebačkog HAŠK-a i Kralja Tomislava pa do Frankopana iz Galdova, Pušće, Prigorja iz Žerjavinca i Sesveta, koje su na kraju zaslužile pobjednički pokal!
Četvrtfinale su izborili Gorica, Kralj Tomislav, Polet, Jelačić, Buna, Kurilovec, HAŠK i Sesvete, u polufinalu su Sesvete s 4:0 izbacile Goricu, dok je Jelačić s minimalnih 1:0 bio bolji od Kurilovca.

Kurilovčani su na kraju osvojili treće mjesto, dok su u finalu Sesvete dobile Jelačić s 4:0.

"Četiri najbolje momčadi nagrađene su medaljama i peharima te nogometnim loptama Uhlsport koje je osigurala tvrtka Alpas Hrvatska," poručili su organizatori iz NK Polet.
Individualne nagrade uručili su i ove godine članovi obitelji pokojnog Stjepana Kovačića kćeri Ivana i Petra te unuci Lucas i Noah Dvorneković.
Najbolji vratar bio je Matej Andrijac iz Sesveta, najbolji strijelac bio je njegov suigrač David Katić, dok je za najboljeg igrača drugog Memorijala Stjepan Kovačić - Pero proglašen Josip Vlašić iz NK Ban Jelačić! Uz prigodne trofeje dečki su zaslužili i potpisane dresove Dominika Kotarskog, Ivana Perišića i Ante Budimira.
"Nagrade najboljim momčadima uručili su zamjenik gradonačelnika Velike Gorice Neven Karas i supruga pokojnog Stjepana Kovačića - Đurđa Kovačić, kao i tajnik Zajednice športskih udruga Grada Velike Gorice Darko Blažinčić, predsjednica MO Buševec Ivana Belošević te predsjednik NK Polet Goran Rožić!"
"Zahvaljujemo se svim sudionicima na odazivu i sportskoj borbi. Velika zahvala ide i svim našim volonterkama i volonterima koji su odradili ogroman posao i potrudili se da se našim gostima ništa ne nedostaje na turniru," istaknuli su na kraju iz NK Polet!
(Foto: Škola nogometa NK Polet)
Galerija slika
Stjepan Kučiš sva važnija Carevićeva karika: Najviše su mi pomogli suigrači, dali su mi vremena da se prilagodim
Finalno kolo Turopoljske lige trail trčanja ove subote na Ključić Brdu, AK Turopolje krenuo sa svojom 'školom trčanja'
Početkom travnja starta nova Velikogorička teniska liga: Prijave su otvorene, od ove sezone VGTL i u aplikaciji 'Glavno da se igra'
Tradicionalni simpozij o sigurnosti hrane i zaštiti potrošača održan u Velikoj Gorici
Lumidea centar poziva na Dan otvorenih vrata
"Stopala nam grije HEP-ova struja!": Mali genijalci iz Novog Čiča osvojili računala na HEP-ovom natječaju!