Pinkyjevci Elena Pleša i Kruno Koren brončani na seniorskom prvenstvu Hrvatske!
Sjajne rezultate ostvario je velikogorički Judo klub Pinky na seniorskom prvenstvu Hrvatske, koje je održano u zagrebačkim Sutinskim vrelima.
Elena Pleša osvojila je brončanu medalju u kategoriji do 57 kilograma. Svladala je Jelenu Brešković i Doru Šunjergu, a izgubila je od Dore Bortas, koja je kasnije osvojila srebro. Zlato je pripalo Teni Šikić.
Broncu je u kategoriji do 81 kilograma zaslužio je Kruno Koren, koji je poražen od srebrnog Damiana Sokolovića. Pobjede je upisao nad Ante Ragužom, Tinom Stražom i Lukom Milinom.

Tomislav Karnas i Igor Tihi su u kategoriji do 90 kilograma završili na petom mjestu. Karnas je pobijedio Petra Vujića i Domagoja Ćukovića, a nakon poraza od Denisa Beljića je u repasažu svladao Matka Kvesića i Josipa Šančića, a poražen je od Ivana Jelače, koji je osvojio broncu.
Tihi je svladao Lovru Vitaljića i Josipa Šančića, a izgubio od Beljića i Mihaela Topolovca.
Ovaj put su bez plasmana natjecanje završili Fran Videk, Borna Lasić, Tomislav Duspara i David Koren.
(Foto: Tino Marić/HJS)
Pavao Galović s tri komada usmjerio Donji Hruševec prema slavlju, najbrži i najljepši gol Breške lige na dvoboju kravarskog i Dubranca
Francuski krilni napadač 'sletio' u Goricu na startu priprema za novu sezonu: Klub ima jasnu viziju...
Vikend na goričkim cestama: Dvanaest nesreća, tri uhićena vozača, rekorder s 2,2 promila skrivio prometnu u Kolarevoj
[FOTO] Partizanovci ponovno slavili na Udarniku
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču