Pinky uspješan u Samoboru: Andrija Grčić zlatni, Mateo Tomašić i Eva Lasić srebrni

18.02.2020. / Damir Žbulj

Članice i članovi velikogoričkog judo kluba Pinky nastupili su na jakom turniru za mlađe dobne kategorije Profectus Cup powered by Biobaza u Samoboru u organizaciji judo kluba Profectus Samobor

Na natjecanju je nastupilo 275 natjecatelja iz 38 klubova, a Pinkyjevci su natjecali u uzrastima do 12 i do 14 godina.

Najbolji u svojoj konkurenciji bio je Andrija Grčić koji se okitio zlatnom medaljom (U12).

Mateo Tomašić (U14) i Eva Lasić (U14) osvojili su srebrne medalje nakon tri pobjede i jednog poraza.

Na korak do medalje ostali su Marko Birek i Vid Baklaić, sedmo mjesto osvojio je Roko Šćetko, dok je Borna Mandić ovaj put ostao bez plasmana.

Pinky uspješan u Samoboru: Andrija Grčić zlatni, Mateo Tomašić i Eva Lasić srebrni Pinky uspješan u Samoboru: Andrija Grčić zlatni, Mateo Tomašić i Eva Lasić srebrni Pinky uspješan u Samoboru: Andrija Grčić zlatni, Mateo Tomašić i Eva Lasić srebrni