Odbojkašice Velike Gorice upisale drugu uzastopnu pobjedu

05.03.2018. / Redakcija

Nakon prošlotjedne pobjede u Vrbovcu, odbojkašice Velike Gorice uspješne su bile i u jučerašnjem ogledu protiv ekipe Don Bosca. Za samo 75 minuta igre domaće su odbojkašice slavile s 3:0 (25:21, 25:16, 25:21).

Od prvog odigranog poena domaće su odbojkašice bile u prednosti. Gošće iz Zagreba tek u pojedinim dionicama susreta uspijevale su stići do poravnanja, no dalje jednostavno nisu mogle. Osvajanjem prvog seta odbojkašice Velike Gorice napravile su značajan korak prema pobjedi, a najbolju igru pružile su u drugom setu u kojem su ekipu Din Bosca ostavile na 16 osvojenih poena. Treći set, bio je preslika prvog seta, a boljom igrom u završnici i ta je dionica igre otišla na domaću stranu za uvjerljivu pobjedu od 3:0.

Drugom ovosezonskom pobjedom Velikogoričanke su napustile začelje poretka, na kojem se sada nalazi ekipa Siska, koja sljedećeg vikenda ugošćuje sastav Velike Gorice. (Dr)

1.B LIGA, 15. KOLO

OK VELIKA GORICA – OK DON BOSCO 3:0 (25:21, 25:16, 25:21)

OK VELIKA GORICA: Domić, Karlović, Kovačević, Vuglenović, Bajić, Božurić, Mag. Fabijanac, Mat. Fabijanac, Jucić, Pavišić, Mlinac, Vuglenović, Milanović, Uzelac. TRENER: Ivelj

OK DON BOSCO: Vuk, Božić, Prkačin, Petriško, Strahija, Pavlić, Šuper, Nižić, Jasak, Krivić, Martinko, Šilić, Orlić, Badraš. TRENERICA: Padovan

Odbojkašice Velike Gorice upisale drugu uzastopnu pobjedu Odbojkašice Velike Gorice upisale drugu uzastopnu pobjedu Odbojkašice Velike Gorice upisale drugu uzastopnu pobjedu Odbojkašice Velike Gorice upisale drugu uzastopnu pobjedu Odbojkašice Velike Gorice upisale drugu uzastopnu pobjedu Odbojkašice Velike Gorice upisale drugu uzastopnu pobjedu