Odbojkašice Azene i Velike Gorice još uvijek na nuli
Odbojkašice Azene upisale su i treći poraz u trećem ovosezonskom nastupu u Prvoj hrvatskoj odbojkaškoj ligi.
Nakon dva gostovanja stigao je red i na prvu domaću utakmicu sezone, no, OK Dinamo bio je prejak i slavio je u uvjerljivo, rezultatom 10:25, 25:27 i 13:25.
U drugoj dionici vodila se velika borba, igračice Azene bile su blizu osvajanja seta, ali Dinamo nije dopustio bilo kakvo iznenađenje.
U idućem kolu odbojkašice Luke Bišćana gostuju u Splitu, u nedjelju 28. listopada.

Bolje nisu prošle niti odbojkašice Velike Gorice, koje su u trećem kolu 1. B Hrvatske odbojkaške lige - skupina sjever poražene kod OK Don Bosco, također bez osvojenog seta (25:7, 25:11, 25:17).
U idućem kolu, u nedjelju 28. listopada, u Gradsku sportsku dvoranu od 18 sati dolazi OK Sisak.

Odbojkaši Gorice su u drugom kolu 2. HOL - skupine sjever poraženi u Petrinji s 3-0 (25:21,25:18,25:16), dok HOK Gorica, nakon slavlja u prvom kolu u Bjelovaru, svoj dvoboj drugog kola 2. HOL - skupina sjever igra nadolazećeg vikenda u Gradskoj sportskoj dvorani protiv Štrigove.
U trećem kolu velikogorički odbojkaši dočekuju drugu ekipu Siska.
Zbog radova na cjevovodu dio Mraclina u srijedu bez vode
Fešta na užarenom goričkom pijesku: Josip Pribanić i Daniel Pokeršnik te Lorena Bosnar Zelenika i Mia Ninčević pobjednici 11. Gorica Opena
Dajte svoje mišljenje o pravilima na gradskim grobljima: U tijeku javno savjetovanje o novoj odluci
Ljeto uz poklone u KTC-u u Velikoj Gorici: Posjetite supermarket i osvojite nagrade!
Velikogorički vinari opet uspješni na 58. izložbi vina kontinentalne Hrvatske
Solarni dnevni boravak i besplatna predavanja o ugradnji vlastite elektrane u Velikoj Gorici! Stiže nam Zelena energetska zadruga