Novogodišnji turnir u SC Panadić
28.12.2017. / Sportska redakcija
Prvog vikenda u siječnju, 6. i 7. siječnja Dražen Vezmar i SC Panadić organiziraju Novogodišnji malonogometni turnir. Premijerno izdanje ovog turnira odigrano je lani, a kako su svi iskazali zadovoljstvo njegovom organizacijom, organizatorima nije preostalo ništa drugo nego da istu stvar ponove i ove godine.
Kotizacija za nastup iznosi 600 kuna, a za tri prvoplasirane momčadi osigurane su novčane nagrade (40, 30 i 10 posto od kotizacije) te pehari. Prijave se primaju do 4. siječnja, a sve informacije mogu se dobiti na broj 091/510- 5066.
Igra se sistemom 5+1, a prvi dio prijavljenim momčadima garantira minimalno dvije utakmice budući da će se igrati po skupinama.
Zadnje objavljeno
[FOTO] Odlična dinamika radova na Kampu HNS-a: Uvijek se ugodno iznenadim napretkom
Na Dan žena u Velikoj Gorici održava se Makeup masterclass u organizaciji salona AZ Beauty o kojem svi pričaju
Smijeh kao najbolja terapija: Tomislav Primorac dolazi u CB Chelos sa stand-upom “Viruj ti meni”
Počinje zimsko prskanje i zaštita bilja na javnim gradskim površinama
Ljubitelji pisane riječi, javite se na Natječaj u pisanju poezije
Izvedite svoje dame na Dan žena na hit komediju “Penzići luduju” u Buševcu