Novo slavlje Kurilovca: Martinović i Spudić u nastavku 'okrenuli' Petrinjce

26.11.2020. / Damir Žbulj

Ponovno je Kurilovec lovio rezultatski zaostatak i ponovno je ekipa Perice Vidaka okrenula dvoboj u svoju korist i na kraju slavila.

Na Udarnik je u zaostalom dvoboju desetog kola 3. HNL Središte stigla petrinjska Mladost, došla do rane prednosti, već u sedmoj minuti iz kaznenog udarca Debijađija je svladalo Dumbović.

I kad su se gosti na poluvremenu već ponadali kako bi se kući mogli vratiti s punim plijenom, u nastavku su Kurilovčani još jednom pokazali zašto su trećeligaškom vrhu i na kraju su uspjeli doći do svoje desete ovosezonske prvenstvene pobjede.

Vlatko Martinović ušao je u igru u 66. minuti umjesto Hodaka, a praktički u prvom dodiru s loptom poentirao je za izjednačenje.

Čovjek odluke bio je Juraj Spudić, koji je pet minuta prije kraja zabio za konačnih 2:1.

Kurilovec je sada na ljestvici prestigao Trnje i vratio se na drugu poziciju s 33 osvojena boda, jedan manje od vodećeg Jaruna.

Do kraja jesenskog dijela sezone Vidakova momčad mora još u subotu odigrati dvoboj 17. kola kod Ponikvi i 2. prosinca odgođeni gostujući dvoboj s Vrbovcem.

Jarun pak u subotu igra u Vrbovcu, a za kraj mu ostaje domaći susret s petrinjskom Mladosti i osvajanje jesenske titule drži samo u svojim rukama.